У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів

16 лютого, 09:29
891
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів - фото

EPA

Раніше Стоун визнавав, що мав нетривалі контакти з WikiLeaks

Спецпрокурор США Роберт Мюллер заявив, що у нього є докази листування між екс-радником президента США Дональда Трампа Роджером Стоуном і WikiLeaks про злом пошти демократів.

Про це повідомляє Reuters.

За версією обвинувачення, слідство отримало доступ до листування Стоуна з WikiLeaks під час розслідування злому електронних листів Джона Подести, який очолював виборчий штаб колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон, а також комп'ютерних систем Національного комітету Демократичної партії, до якого були причетні хакери, пов'язані з Росією.

Деякі з них містили листування Стоуна з Guccifer 2.0 і Організацією 1 - з хакером або групою хакерів, які могли бути причетні до злому серверів Демократичної партії США та порталу WikiLeaks.

Раніше Стоун визнавав, що мав нетривалі контакти з WikiLeaks і Guccifer 2.0, але стверджував, що не мав стосунку до злому пошти Демократичної партії.

У відповідь на заяву Мюллера, Стоун сказав, що це не більше ніж листування у Twitter, про яке Комітет з розвідки знав раніше. За його словами, це листування «нічого не доводить».

Нагадаємо, Стоуна заарештували у січні цього року. Йому інкримінують неправдиві свідчення в Конгресі США, перешкоджання та підроблення свідчень під час розслідування, проведеного спеціальним прокурором Робертом Мюллером про втручання Росії у вибори президента США 2016 року.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською