У Москві відбулась акція на підтримку протестів в Єревані, є затримані

23 квітня 2018, 09:27
363
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Москві затримали десятки протестуючих проти прем'єр-міністра Вірменії

У Москві біля вірменського храмового комплексу відбулась акція проти прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна.

Як повідомляє АрмІнфо, акція розпочалася у дворі церкви і глава російської єпархії Вірменської апостольської церкви архієпископ Езрас викликав поліцію. Побачивши, що під'їжджають правоохоронці, учасники протесту спробували увійти до церкви, однак священики їх не пустили.

За інформацією видання, було затримано 60 активістів. Всі вони були учасниками вірменських молодіжних об'єднань.

Водночас Кавказький вузол повідомляє про затримання 30-40 осіб. Прес-секретар вірменської церкви в Москві Алвард Назарян сказала виданню, що охорона церкви не викликала поліцію.

"Я говорила з охороною, і вони сказали, що не викликали ОМОН. Можливо, активісти потурбували жителів прилеглих будинків, і вони звернулися в поліцію", - зазначила вона.

За даними видання, на акцію протесту прийшли близько 300 представників вірменської діаспори. Вони збиралися біля церкви і в попередні дні, але їх не пускали на територію храмового комплексу. У неділю противники вірменського прем'єра прийшли без будь-яких плакатів, а метою зборів на території комплексу назвали обговорення майбутнього Вірменії.

У Вірменії з 16 квітня проходять масові акції протесту проти обрання прем'єр-міністром колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна.

22 квітня був затриманий лідер опозиції Нікол Пашинян, його місцезнаходження наразі невідомо.