У Москві під час пікету на підтримку Олега Сенцова затримали російського режисера

2 червня 2018, 19:38
852
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Facebook

Режисер Михайло Местецький

У Москві під час одиночного пікету на підтримку Олега Сенцова поліція затримала російського режисера Михайла Местецького. Про це повідомляє російське видання Медуза.

Зазначається, що на режисера склали протокол про порушення правил пікетування за частиною 5 статті 20.2 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення.

Приводом для затримання стала дія указу президента РФ Володимира Путіна, який обмежує проведення публічних заходів у Москві та низці інших регіонів у зв'язку з чемпіонатом світу з футболу.

Наразі режисера вже відпустили з поліції.

Повідомляється, що суд відбудеться 21 червня.

Раніше повідомлялося, що в Києві й Одесі відбулись акції на підтримку незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в'язнів.

Нагадаємо, що засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування.

Олега Сенцова затримали в Криму 11 травня 2014 правоохоронні органи РФ. Його звинуватили в підготовці теракту в Криму під час незаконної анексії півострова РФ. Пізніше режисера звинуватили в зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 російський суд засудив Сенцова до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Він перебуває у колонії в місті Лабитнангі.

Всі головні новини про Олега Сенцової читайте в спецтемі НВ #SaveOlegSentsov

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект