У мережі з'явилася інтерактивна карта світової міграції за останні п'ять років

4 коментувати
Світовим центром тяжіння мігрантів є США
© Pixabay

Світовим центром тяжіння мігрантів є США

Студія візуалізації даних Metrocosm представила інтерактивну карту, яка демонструє шляхи міграції населення в період з 2010 по 2015 рік

Як повідомляється на сайті студії, використана для карти статистична інформація отримана з Відділу народонаселення ООН. Кожен охочий може збільшувати і деталізувати карту, знайомитися з процесами вселення та виселення кожної окремо взятої країни.

Сині кола на карті позначають позитивне сальдо міграції – до країни в'їхало більше, ніж виїхало. Червоні кола свідчать про негативне сальдо міграції – з країни виїхало більше, ніж в'їхало. Кожна жовта крапка, що пересувається з країни до країни, охоплює тисячу осіб.

Навівши курсор миші на коло, можна побачити загальне сальдо міграції країни за період з 2010 по 2015 рік. Натиснувши на коло лівою кнопкою миші, людина побачить міграційні потоки лише обраної країни.

На карті видно, що в Україні сальдо міграції негативне. Найчастіше українці емігрують до Росії, Польщі, США і Казахстану. При цьому до України найчастіше приїжджають жителі Чехії, Молдови, Румунії, Білорусі та країн Прибалтики.

Світовим центром тяжіння мігрантів за останні п'ять років стали США, а країною, яку населення залишає найбільш масово, виявилася Сирія.

Раніше повідомлялося, що в Києві виявили канал нелегальної міграції транзитом з Росії до Євросоюзу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: