У Медведєва відповіли на розслідування Навального про його секретну дачу

15 вересня 2016, 19:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Медведєва відповіли на розслідування Навального про його секретну дачу - фото

У Медведєва спростовують, що зазначена дача є його власністю

Прес-секретар прем'єр-міністра Росії Наталія Тімакова заявила, що Дмитро Медведєв не володіє дачею в Іванівській області

"Названі вами об'єкти, як і інші об'єкти тимчасового проживання, не перебувають у власності Дмитра Анатолійовича Медведєва і не використовуються ним і членами його сім'ї на іншій правовій підставі", - сказала спікер Медведєва в коментарі Російській службі Бі-Бі-Сі .

В той же час Тімакова додала, що Медведєв зупиняється там, передає Дождь .

Нагадаємо, 15 вересня Фонд по боротьбі з корупцією Олексія Навального опублікував результати розслідування, згідно з яким російський прем'єр володіє дачею в Іванівській області загальною площею близько 80 га.

"По організації дуже схоже на якесь «Ново-Огарьово» (резиденція російського керівництва в Підмосков'ї) з супутника : резиденція «першої особи» обгороджена внутрішнім парканом, усередині зовнішнього периметра готелі для співробітників, автобази і тд. Три вертолітні майданчики (як у Путіна в Геленджику), вежі спецзв'язку, за документами бачимо, що є кілька підземних споруд", - прокоментував Навальний на своєму сайті .

Секретна резиденція Медведєва розташована біля міста Плесо в Іванівській області, а її близько 80 гектарів території заховані за шестиметровим парканом.

При розслідуванні активісти використовували виписки з Федерального інформаційного ресурсу (кадастровий паспорт на дільницю), фотографії супутника і з місця розташування дачі.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал