У Лондоні відкрилася нова ультрасучасна будівля посольства США

16 січня 2018, 17:07
1372
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Посол США в Великій Британії Роберт Джонсон назвав будівлю прекрасною

У вівторок, 16 січня, нова будівля посольства США у Великій Британії відкрила свої двері для публіки, повідомляє Associated Press.

Нова будівля, розташована на вулиці Найн-Елмс-лейн, побудована у формі куба і має низку цікавих архітектурних рішень. Вона майже вдвічі більша ніж попереднє посольство і є найдорожчою будівлею серед дипмісій Сполучених Штатів.

За даними АР, вартість його будівництва склала $1 млрд - гроші були отримані шляхом продажу об'єктів американської дипвласності у Великій Британії. Проектуванням будівлі займалася архітектурна компанія KieranTimberlake.

Стара будівля була продана катарській компанії, яка планує зробити з нього фешенебельний готель.

Посол США у Великій Британії Роберт Джонсон назвав будівлю прекрасною, зазначивши, що навколо неї по всьому периметру немає огорож, і вона є "привітною і безпечною".

У той же час, жодних церемоній при відкритті нового посольства не було.

Раніше будівля дипломатичної місії зазнала гострої критики з боку президента США Дональда Трампа, який назвав її наддорогою і засумнівався в доцільності її будівництва. Через небажання відкривати нову будівлю дипмісії президент навіть скасував свій візит до Великої Британії.

Музеї, фабрики і приватні будинки. Названі кращі нові будівлі світу