У Кремлі знайшли тимчасову заміну Зурабову

28 липня 2016, 15:30
992
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Після звільнення Зурабова у Кремлі призначили тимчасовим повіреним в Україні Сергія Торопова

Тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні після звільнення Михайла Зурабова від обов'язків посла призначений Сергій Торопов

"Тимчасовий повірений у справах - Торопов Сергій Львович", - передає Інтерфакс-Україна повідомлення департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ Росії.

Агентство також повідомляє, що, за словами голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леоніда Слуцького, новий посол Росії в Україні буде затверджений, швидше за все, після обрання Держдуми сьомого скликання.

"Профільний комітет Держдуми, швидше за все, зможе розглянути кандидатуру нового посла Російської Федерації в Україні вже лише після федеральних парламентських виборів (відбудуться 18 вересня - ред.) і завершення формування структури нижньої палати сьомого скликання, тобто не раніше жовтня. На сьогоднішній день ніяких кандидатур на посаду посла РФ в Україні в комітеті немає", - заявив він журналістам 28 липня.

Раніше повідомлялося, що 28 липня, президент Росії Володимир Путін звільнив з посади посла Росії в Україні Михайла Зурабова.