У Кемерові заарештували главу Держбуднагляду у справі про пожежу в ТРЦ Зимова вишня

31 березня 2018, 14:31
577
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Танзілії Комковій інкримінують ч. 3 ст. 285 КК РФ (Зловживання посадовими повноваженнями)

У суботу, 31 березня, Центральний районний суд Кемерова заарештував керівника інспекції Держбуднагляду Танзілію Комкову, яку звинувачують у перевищенні повноважень.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Суд постановив клопотання слідчого задовольнити, обрати щодо Комкової запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 25 травня", - сказала суддя Інна Михайленко.

Комковій інкримінують ч. 3 ст. 285 КК РФ (Зловживання посадовими повноваженнями).

За версією слідства, вона не вжила заходів щодо припинення експлуатації самовільно зведеної будівлі торгово-розважального комплексу Зимова вишня в місті Кемерово без дозволу на будівництво, що спричинило загибель відвідувачів торгового центру.

Під час судового засідання представник Слідчого комітету заявив, що Комкова через кілька днів після пожежі полетіла в Москву, щоб відпочити у подруги. За його словами, вона намагалася втекти, не співпрацювала зі слідством. Чиновницю затримали в Москві, а до Кемерова її доправили примусово.

Комкова заявила, що не переховувалася від слідства: 26 березня вона взяла відпустку та 29 березня полетіла в Москву, щоб звернутися до лікаря через стрес, викликаний трагедією.

"У мене був нервовий зрив, переживала, як і все місто. Якби сказали, що будуть викликати для надання свідчень, я б залишилася. Не бачу нічого протизаконного", - зазначила вона.

Пожежа в Кемерові: суд заарештував власницю ТРЦ Зимова вишня

Нагадаємо, 25 березня під час пожежі в торговому центрі Зимова вишня в Кемерові (Росія) загинули 64 людини , в тому числі 41 дитина .

Зверніть увагу

18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект