У Казахстані обвинувачений у вбивствах та участі у війні на Донбасі отримав 25 років в'язниці

30 травня 2018, 16:29
397
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Казахстані участь в незаконних збройних формуваннях за кордоном також визнали незаконною

Спеціалізований міжрайонний суд у кримінальних справах Карагандинської області (Казахстан) в середу, 30 травня, засудив Микиту Стьопіна до 25 років в'язниці за участь у терористичній організації "ЛНР" на Донбасі.

Суд також визнав його винним у подвійному вбивстві, скоєному вже вдома, в Казахстані.

Про це пише місцева служба Радіо Свобода.

32-річного Стьопіна звинувачують у вбивствах в рідному місті Теміртау. Його друга Павла Левкутіна засудили до 3 років в'язниці за недонесення інформації про вбивства.

За версією слідства і звинувачення, Стьопін навмисне брав участь в бойових діях на боці бойовиків Донбасу.

Після двох поїздок він повернувся додому в Теміртау, влаштувавшись на підробіток автослюсарем в гаражний бокс, де пізніше і сталося вбивство двох місцевих жителів.

Під час обшуку у нього вдома були виявлені: "військовий квиток", посвідчення про присвоєння козацького чину і "нагорода" за звільнення Донбасу.

Сам Степін в своєму останньому слові про участь у війні на сході України повторив традиційні штампи російської пропаганди про "знищення російського населення".

Раніше НВ повідомляло, що суд Черкас виніс заочний вирок жителю області, який воює на Донбасі на стороні окупаційних сил РФ, визнавши його винним в участі в терористичній організації. Він виконує функції "командира взводу" бойовиків.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект