У Казахстані через підрив льоду на річці вибило шибки у багатоповерхівках - відео

29 березня 2018, 20:11
899
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вибух на річці вибив шибки в багатоповерхівці

У Казахстані під час вибухових робіт на річці Іртиш в Семеї (колишній Семипалатинськ) ударною хвилею вибило скло у десятках квартир багатоповерхових житлових будинків, постраждали кілька осіб.

Як передає Tengrinews.kz з посиланням на заяву адміністрації міста, постраждали три дев'ятиповерхові будинки і один п'ятиповерховий. Мешканцям пошкоджених квартир відшкодують збиток за рахунок міського бюджету.

На станції швидкої допомоги виданню Nur.kz повідомили про численні виклики медиків у зв'язку з порізами та подряпинами. Під час вибуху також постраждала одна дитина.

"Надійшов виклик від однієї жінки 1956 року народження і від чоловіка 1959 року народження, у нього був стрес і стало погано. Жінка від госпіталізації відмовилася і залишилася вдома", - додали в Швидкій допомозі.

[see_also]

Голландці катаються по каналах Амстердама, замерзлим вперше за шість років

[/see_also]

Влада міста пояснила, що була змушена провести вибухові роботи на річці Іртиш з метою недопущення зажорів (скупчення льоду в руслі річки) після скидання води з Шульбінської ГЕС.

За даними представників влади міста, всього в місто завезено 3,6 тонн вибухової речовини для здійснення вибухових робіт на річці.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект