У Грузії пропонують обмежити виїзд своїм громадянами до країн ЄС

11 травня 2018, 11:29
394
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Грузія хоче ускладнити виїзд для своїх громадян до країн ЄС

До парламенту Грузії внесли проект закону, в якому розширено підстави відмови для грузинських громадян в перетині кордону.

Ініціаторами законопроекту стали депутати парламентської більшості, повідомляє Грузія Online.

Згідно із законопроектом, якщо на прикордонному пункті буде встановлено, що громадянин Грузії їде в країну простору ЄС/Шенген, з якою у Грузії безвізовий режим, йому можуть відмовити в перетині кордону, якщо у нього немає: біометричного паспорта, виданого протягом останніх 10 років, і термін дії якого не менш ніж 3 місяців до дня повернення у Грузію; зворотного квитка; діючої броні готелю/житлової квартири або будь-якого іншого підтверджуючого документа і адреси, або адреси, яка приймає, легально проживає на території країни простору ЄС/Шенген, пасажирської страховки; документа, що підтверджує фінансове забезпечення поїздки.

Ініціатори законопроекту пояснили, що мета документа - посилення превентивного механізму в межах наявних ресурсів, щоб скоротити витік громадян Грузії, які недобросовісно використовують безвізовий режим, до країн ЄС.

Безвізовий режим між Грузією та ЄС набув чинності 28 березня 2017 року.

У 2016 році ЄС передбачив механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами в тому випадку, якщо їх громадяни будуть порушувати умови безвізу. До скасування віз з Грузією в німецьких урядових колах висловлювали побоювання, що через велику кількість квартирних крадіжок, які здійснює організована злочинність з Грузії, криміногенна ситуація в Німеччині може погіршитися.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект