У Грузії парламентська більшість висунула 36-річного міністра фінансів на пост прем'єра

14 червня 2018, 19:03
706
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мамука Бахтадзе (в центрі) подякував правлячій партії Грузинська мрія за довіру

Mamuka Bakhtadze via Facebook

Парламентська більшість представила міністра фінансів Мамуку Бахтадзе кандидатом в прем'єр-міністри.

Про це пише Грузія online.

"За Конституцією Грузії, парламентська більшість ухвалила рішення висунути Мамуку Бахтадзе кандидатом на пост прем'єр-міністра Грузії... Упевнений, що під керівництвом Мамуки Бахтадзе уряд Грузії успішно забезпечить рух країни вперед", - заявив лідер більшості Арчіл Талаквадзе.

Він також підкреслив, що кандидатуру Бахтадзе одноголосно підтримала команда.

Бахтадзе висунутий на пост прем'єра після проведених у четвер консультацій, в яких брали участь керівники правлячої партії Грузинська мрія на чолі з її головою Бідзіною Іванішвілі.

36-річний Мамука Бахтадзе до цього займав пост міністра фінансів Грузії (з листопада 2017 року).

До цього чотири роки обіймав посаду генерального директора АТ Грузинська залізниця. У 2010-2012 роках він займав пост гендиректора Міжнародної енергетичної корпорації Грузії.

Видання також наводить його пріоритети на новій посаді. Серед них - повноцінна інтеграція Грузії в євроатлантичному просторі, економічні та адміністративна реформи та інше. Видання зазначає, що Бахтадзе, на даному етапі, не висловився про свої плани на посаді прем'єра щодо окупованих Абхазії і Південної Осетії.

Нагадаємо, увечері 13 червня попередній глава уряду Грузії Георгій Квірікашвілі подав у відставку під натиском протестувальників, хоча раніше відмовлявся складати повноваження. У Тбілісі акції протесту тривали з кінця травня. Учасники мітингів вимагали відставки уряду і Генпрокурора через розслідування вбивства двох підлітків. Батько одного з убитих Заза Саралідзе звинуватив прокуратуру в необ'єктивності і приховуванні вбивць, яких, на його думку, покривають впливові родичі. Він закликав суспільство і всі політичні сили в країні приєднатися до протесту.

Прем'єр Грузії подав у відставку на тлі акцій, спровокованих гучним вбивством. Що відбувається

[Gallery]

У Грузії пройшли протести з вимогою відставки уряду - фоторепортаж

[/Gallery]

 

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект