У Флориді ухвалили законопроект про озброєння вчителів

8 березня 2018, 16:39
348
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Протест у Флориді проти вільного володіння зброєю

Сенат штату Флорида, США, ухвалив законопроект, який дозволяє вчителям і працівникам носити до школи зброю, повідомляє CNN.

Законопроект також запроваджує деякі обмеження на вільне володіння зброєю. Так, законодавці Флориди підвищили вік придбання зброї з 18 до 21 року. Правоохоронні органи наділили більшими повноваженнями для конфіскації зброї у людей, які вважаються потенційно небезпечними або психічно хворими. Крім того, запроваджується триденний період перевірки при покупці зброї.

Протягом 15 днів законопроект має підписати губернатор штату Рік Скотт.

Законопроект розробили на тлі громадянських протестів після того, як 14 лютого в місті Паркленд сталася стрілянина в середній школі Марджорі Стонман Дуглас, жертвами якої стали 17 осіб. Колишній учень школи, 19-річний Ніколас Круз зізнався у скоєному.

Школярі, що пережили стрілянину, та родичі жертв вимагали від президента США Дональда Трампа обмежити вільний продаж зброї. Замість цього Трамп запропонував озброїти вчителів. Він також вважає подібні інциденти наслідком психічних розладів, а не системної політики США в плані володіння зброєю.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект