У екс-прем'єра Малайзії вилучили 5 вантажівок брендових речей і коштовностей

18 травня 2018, 09:58
294
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліцейські вилучили коштовності, годинники, валюту і брендові сумки

Правоохоронні органи Малайзії провели масштабні обшуки в резиденціях і колишньому офісі екс-прем'єра країни Наджіба Разака, під час яких було вилучено 284 коробки з дизайнерськими сумками. 72 з них були наповнені дорогоцінними ювелірними виробами, годинниками, місцевою та американською валютою. Про це повідомляє агентство Reuters.

Багато з виявлених сумок належать преміальним брендам Louis Vuitton і Birkin.

Для того, щоб вивезти виявлені цінності, поліції потрібні були 5 вантажівок.

Обшуки пройшли в межах розслідування зловживань в державному фонді 1MDB (Перший Малайзійський фонд інвестицій та розвитку).

12 травня стало відомо, що колишньому прем'єр-міністру Разаку та його дружині заборонили виїжджати з країни. Зазначається, що Наджіб заявляв про наміри поїхати на відпочинок за кордон разом із сім'єю.

У 2015 році Разака звинувачували у відмиванні грошей в особливо великих розмірах з державного інвестиційного фонду. Колишній прем'єр заперечував усі звинувачення. У цьому ж році його було відсторонено від влади.

9 травня у Малайзії відбулись парламентські вибори. Вперше за 60 років перемогу здобули представники опозиції.

Лідер опозиційного руху 92-річний Махатхир Мохамад, який був прем'єр-міністром Малайзії з 1981 по 2003 рік, стане найстарішим обраним політичним лідером у світі.