У Держдумі РФ збираються легалізувати приватні військові компанії

17 січня 2018, 11:39
616
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Росія використовує ПВК для зниження втрат ВС РФ і приховування військових злочинів

Фото з соцмереж

Протягом січня у Держдуму РФ мають намір внести законопроект про легалізацію, створення і роботу приватних військових компаній (ПВК).

Про це в інтерв'ю пропагандистському ресурсу RT розповів перший заступник голови комітету з держбудівництва та законодавства Михайло Ємельянов.

"Ситуація в Сирії показала актуальність приватних військових компаній - вони чудово підходять для застосування в подібних локальних конфліктах. Закон дозволить залучати працівників ПВК до участі в контртерористичних операціях за кордоном, до захисту суверенітету союзницьких держав від зовнішньої агресії, а також до захисту різних об'єктів, включно з родовищами нафти і газу, залізницею", - заявив він.

Зазначимо, що Росія використовує в бойових діях в Сирії і Україні ПВК Вагнера.

З її допомогою російське Міноборони знижує втрати серед кадрових військових ЗС РФ , а також приховує різного роду військові злочини на території інших держав.

Командиром групи, створеної із залишків так званого Слов'янського корпусу, є Дмитро Уткін на прізвисько Вагнер.

Табір найманців знаходиться на хуторі Молькіно в Краснодарському краї, де дислокована 10-та окрема бригада спецназу ГРУ.

При цьому офіційно найманство в Росії є кримінальним злочином, у зв'язку чим Москва заперечує існування ПВК Вагнера, навіть коли його найманці потрапляють у полон.

Нагадаємо, раніше Україна представила в Європарламенті доповідь про злочини російської ПВК Вагнера.

 

Зверніть увагу

18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект