У Держдепі відреагували на можливе сприяння КНДР Сирії у виробництві хімічної зброї

28 лютого 2018, 08:27
153
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Держдепі не виключають, що КНДР сприяє Сирії у виробництві хімічної зброї

Офіційний представник Держдепу США Гізер Нойєрт заявила, що можливе сприяння Пхеньяна Дамаску в виробництві хімічної зброї тільки відображає порочність КНДР.

Так в Держдепі прокоментували публікацію The New York Times, в якій було представлено доповідь за підсумками розслідування ООН, де зазначалося, що Північна Корея постачала до Сирії компоненти, які могли бути використані для виробництва хімічної зброї, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Якщо він продають Сирії товари, матеріали, як би ви їх не називали, це свідчить про порочність цього режиму. Саме тому ми так твердо дотримуємося нашої політики денуклеаризації", - зазначила Нойєрт.

Раніше газета The New York Times повідомляла, що з КНДР в Сирію постачалися стійкі до кислоти пластини, термометри та клапани.

Згідно з даними доповіді ООН, в період з 2012 по 2017 роки було здійснено не менш ніж 40 поставок, про які раніше не повідомлялося.

При цьому фахівці з ООН стверджують, що всі поставлені матеріали мають подвійне призначення. У звіті також йдеться, що північнокорейські фахівці були помічені на заводах із виробництва ракет і хімзброї на території Сирії.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект