Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Британії госпіталізували другого поліцейського після хімічного нападу в Солсбері

22 березня, 17:49
614
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Другий поліцейський потрапив до лікарні після отруєння Сергія Скрипаля

У Великій Британії з підозрою на отруєння токсичною речовиною госпіталізували другого поліцейського, який вів розслідування хімічної атаки в Солсбері, повідомляє Mail Online.

Офіцера поліції доставили в лікарню з другорядними симптомами, такими як роздратування шкіри. Йому надали медичну допомогу в амбулаторних умовах.

За попередніми даними, він контактував з об'єктом, який, можливо, мав "вторинне забруднення". Ім'я офіцера поліції не розкривається.

Сержант кримінальної поліції Нік Бейлі, якого госпіталізували відразу після інциденту в Солсбері, зараз знаходиться в стабільному стані. Спочатку його стан оцінювався як тяжкий.

[see_also]

У Великобританії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

[/see_also]

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі в Солсбері. Вони досі р знаходяться в реанімації в критичному стані.

Велика Британія звинувачує Москву в замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері. За даними британського слідства, вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Вона відома під назвою Новачок.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]