У Барселоні демонстрації прихильників і противників незалежності Каталонії завершилися сутичками

29 вересня 2018, 15:43
362
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сутички виникли після того, як один із прихильників незалежності Каталонії кинув фарбу в учасника іншої демонстрації

У Барселоні (Іспанія) пройшли демонстрації прихильників та противників незалежності Каталонії, під час яких відбулися сутички учасників акцій з поліцією.

Про це повідомляє La Vanguardia.

Так, противники незалежності, зокрема Поліцейський союз, організували марш, аби висловити подяку співробітникам поліції та Цивільної гвардії за їхні дії під час референдуму щодо незалежності Каталонії 1 жовтня 2017 року.

Марш викликав обурення у прихильників незалежності регіону, тому вони влаштували власну акцію. Місцева влада змусила організаторів демонстрацій змінити свої маршрути, але обидва марші завершилися в центрі Барселони. Сутички виникли після того, як один із прихильників незалежності Каталонії кинув фарбу в учасника іншої демонстрації. Поліцейські застосували кийки, аби відтіснити учасників однієї акції від інших.

Попередньо відомо, що декілька мітингувальників отримали незначні травми, щонайменше одну людину затримали.Як відомо, 1 жовтня прихильники незалежності Каталонії планують провести акцію з нагоди річниці референдуму про незалежність Каталонії, який влада Іспанії визначала незаконим.

Каталонія відновить кампанію за незалежність від Іспанії