Twitter ввів заборону на рекламу від прокремлівських Russia Today і Sputnik

26 жовтня 2017, 18:26
198
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Twitter ввів заборону на рекламу від прокремлівських Russia Today і Sputnik - фото

Фото: pixabay

Рішення Twitter не поширюється на інших рекламодавців 

Сервіс мікроблогів Twitter заборонив розміщення рекламних оголошень з усіх акаунтів, які належать російським пропагандистським медіа Russia Today (RT) і Sputnik, через втручання у вибори президента США в 2016 році

"Це рішення було засноване на підсумках розслідування, яке ми провели щодо виборів в США в 2016 році, і на висновках розвідувальних органів США, що RT і Sputnik спробували втрутитися у вибори в інтересах уряду Росії", - йдеться в повідомленні Twitter.

Політичне рішення Twitter не поширюється на інших рекламодавців.

Крім того, керівництво компанії вирішило пожертвувати $1,9 млн, отриманих від продажу реклами RT з 2011 року, на незалежні дослідження щодо використання Twitter під час виборів.

Нагадаємо, що раніше в Twitter анонсували зміни правил розміщення політичної реклами після інформації про використання Росією соціальних мереж з метою втручання в президентські вибори в США.

Перед цим Twitter заблокував 200 акаунтів через розслідування втручання РФ у американські вибори.


Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською