Twitter виявив нові акаунти з російською пропагандою в період виборів у США

20 січня 2018, 08:59
194
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Twitter повідомить користувачів про акаунти з російською пропагандою

Адміністрація Twitter виявила нові акаунти з російською пропагандою, яка публікувалася в період виборів президента США в 2016 році

Як повідомили у прес-службі компанії, політичну рекламу, оплачену з РФ, зафіксували ще у 1062 профілях.

Всього ж було знайдено 3,8 тисячі акаунтів, з 2016 року там з'явилося майже 176 тисяч твітів.

У Twitter також розповіли, що повідомлять 677 775 користувачів про те, що вони ретвітили або лайкали записи в цих профілях.

Раніше повідомлялося, що Twitter вирішив змінити правила розміщення політичної реклами після інформації про використання Росією соціальних мереж з метою втручання в президентські вибори в США. Twitter також заблокував 200 акаунтів через розслідування втручання РФ у американські вибори.


Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.