Twitter оголосила про початок жорсткої боротьби проти спам-ботів

22 лютого 2018, 06:33
227
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В тепер Twitter заборонені масовий репостінг, а також автоматизація для нових твітів

Мережа мікроблогів Twitter оголосила про введення жорстких заходів щодо тих облікових записів, якими керувались "програмними ботами".

Як заявило керівництво Twitter, вжиті заходи спрямовані на те, щоб позбутися від облікових записів, що автоматично генерували спам, не зачіпаючи при цьому людей, які користуються послугами платформи, повідомляє DW.

"Ці зміни є важливим кроком в забезпеченні того, щоб ми стояли на крок вперед зловмисної діяльності", - зазначив представник адміністрації Twitter Йоель Рот.

Після виборів 2016 року Twitter та інші інтернет-сервіси виявили, що боти використовувалися для вкорінення політичних розбіжностей і поширення фейків.

"Одним з найбільш поширених видів порушень, які ми помітили, було використання декількох облікових записів для того, щоб спробувати штучно посилити або роздути популярність деяких твітів", - додав Рот.

Він повідомив, що Twitter забороняє автоматизацію для публікації або розповсюдження спаму.

Крім того, більше не дозволяються повторні публікації, відповіді або згадки, які виходять із облікових записів, які контролюються вручну або ботами.

Під заборону підпадають також "масовий, агресивний або дуже великий автоматизований ретвітінг", а також використання декількох облікових записів для виконання подібних автоматичних дій.

Єдиним винятком з цього правила будуть додатки, призначені для трансляції повідомлень про погоду, надзвичайні ситуації або інші публічні послуги.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект