Туреччина засудила 25 журналістів у справі про спробу держперевороту в 2016 році

9 березня 2018, 17:34
155
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

Суд в Стамбулі засудив 25 журналістів до тюремного ув'язнення за причетність до організації, на яку Туреччина поклала відповідальність за невдалий державний переворот в 2016 році.

23 журналіста визнані винними за звинуваченням у членстві в збройному терористичному угрупованні, а ще двоє - за менш тяжкими статтями, повідомляє France24 з посиланням на інформаційне агентство Dogan. Їх засудили до тюремних термінів до семи з половиною років.

Майже всі засуджені працювали в засобах масової інформації, близьких до руху ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, який, на переконання Анкари, організував спробу путчу.

Вони працювали в виданнях Zaman, Aksiyon і Rotahaber.

Нагадаємо, що суд Стамбула засудив до довічного ув'язнення трьох відомих турецьких журналістів за звинуваченням у зв'язку з рухом проповідника Фетхуллаха Ґюлена.

У ніч на 16 липня 2016 року військові Туреччини зробили спробу військового перевороту. У Стамбулі і Анкарі відбувалися авіанальоти, на вулицю вивели танки. Основні осередки повстанців були оперативно ліквідовані, повідомила турецька влада.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект