Туреччина закликала світ приєднатися до боротьби з Гюленом

21 вересня 2016, 02:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Туреччина закликала світ приєднатися до боротьби з Гюленом - фото

Ердоган пропонує світовій спільноті об'єднати зусилля в боротьбі з Гюленом

Під час виступу на Генеральній асамблеї ООН, президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що мусульманський проповідник Фетхуллах Гюлен представляє загрозу для всього світу

"Ця терористична організація нового покоління становить національну загрозу не тільки для Туреччини, але й для всіх 170 країн, де вона існує. Іншими словами, сьогодні більшість країн, представлених на цій Генеральній асамблеї, знаходяться в небезпеці через ці підпільні структури", - заявив Ердоган.

Президент Туреччини закликав світових лідерів об'єднати зусилля для боротьби з організацією Гюлена сьогодні, так як в майбутньому це може бути вже запізно, передає Укрінформ.

13 вересня Мін'юст Туреччини направив у Міністерство юстиції США офіційний запит із вимогою заарештувати проповідника Фетхуллаха Гюлена.


4 серпня суд в Стамбулі виніс рішення про затримання опозиційного проповідника Гюлена за звинуваченням в організації державного перевороту.

Прокурори попросили для "організатора путчу" два довічних плюс 1900 років в'язниці.

Сам Гюлен у своїй колонці для французького видання Monde написав, що якщо хоча б десята частина звинувачень проти нього буде доведена, то він готовий повернутися в Туреччину і понести найсуворіше покарання.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал