Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ЦВК РФ відмовила Навальному в допуску на президентські вибори 2018 року

25 грудня 2017, 16:59
113
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Приводом для відмови Навальному стала судимість, яку Європейський суд скасував

У понеділок, 25 грудня, російський Центрвиборчком відмовив засновнику Фонду боротьби з корупцією Олексію Навальному в допуску до участі в президентських виборах 2018 року

Як повідомляє РБК, члени ЦВК дійшли висновку, що його не може бути зареєстровано через судимість у справі Кировлеса, незважаючи на те, що вірок у ній було скасовано Європейським судом.

"Ваші юридичні побудови абсолютно невірні. Російська Федерація не виконала вимогу Європейського суду (скасувати вирок у справі Кировлеса)", - підкреслив опозиціонер.

За словами Навального, "рішення про недопущення на вибори виключить мільйони людей з цих виборів", тому що він представляє "величезну кількість виборців".

"Ви сидите тут, живі люди, рожеві, вгодовані. Я розумію складність вашої ситуації, але можна ж раз в житті зробити правильну річ", - зазначив він.

Утім, незважаючи на всі доводи, більшістю голосів ЦВК відмовила Навальному в реєстрації.

Після цього російський опозиціонер опублікував на своєму YouTube-каналі відео із закликом до "страйку виборців".

"Ми оголошуємо страйк виборців. Процедура, в якій нам пропонують брати участь, не є виборами. У ній бере участь лише Путін і ті кандидати, яких він особисто вибрав, що не представляють для нього ні найменшої загрози", - йдеться в ньому.Раніше повідомлялося, що Навальний подав документи на реєстрацію кандидатом в президенти РФ.