Цукерберг заявив, що його дані також стали здобиччю Cambridge Analytica

11 квітня 2018, 20:24
369
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Макр Цукерберг 11 квітня в Конгресі

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що його персональна інформація також виявилася серед тих даних, які протиправно збирала консалтингова компанія Cambridge Analytica.

Про це 33-річний IT-мільярдер заявив під час другого дня слухань у Конгресі США (перед комітетом з питань енергетики та торгівлі), передає Reuters.

Припущення Цукерберга про те, що його власні дані потрапили до сторонніх осіб, виявили, що навіть технологічно досвідчений засновник компанії не зміг захистити свою власну інформацію від третьої сторони.

Загалом жертвою несанкціонованого збору персональних даних користувачів Facebook стали 87 мільйонів осіб.

"Як споживачі можуть контролювати свої дані, коли Facebook не має контролю над даними?" - запитував представник Френк Паллоне з Нью-Джерсі.

Цукерберг неодноразово захищав політику конфіденційності своєї компанії. Раніше він заявляв, що користувачі контролюють власні дані та вирішують, чим ділитися. Але, коли його запитали, чи його дані були використані неналежним чином, він відповів: "Так". Більш детальної інформації він не надав.

Цукерберг протягом першого дня виступу в Конгресі підтвердив, що соціальна мережа налаштована з'ясувати, як стався витік даних.

Цукербергові сльози. Все, що потрібно знати про виступ голови Facebook в Конгресі США

Нагадаємо, навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Дані 50 млн користувачів соцмережі були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, яка допомагала в президентській кампанії Дональда Трампа. Згодом соцмережа уточнила, що жертвами стали 87 мільйонів людей.

На тлі скандалу капіталізація Facebook скоротилася на 58 мільярдів доларів.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект