Цукерберг погодився виступити в Європарламенті

16 травня, 19:24
117
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марк Цукерберг дасть свідчення в Європарламенті

Генеральний директор і засновник Facebook Марк Цукерберг прийняв запрошення виступити перед депутатами Європейського парламенту для обговорення політики конфіденційності соціальної мережі у зв'язку з витоком даних.

Про це 16 травня повідомив керівник Європарламенту Антоніо Таяні.

Таяні сподівається, що Цукерберг відповість на питання депутатів Європарламенту вже на наступному тижні.

В ЄС очікують розкриття інформації про те, як сторонніми особами використовувалися дані користувачів Facebook, які були отримані за допомогою несанкціонованого доступу. Європейців цікавить, чи використовувалися ці дані під час президентських виборів в США в 2016 році і під час референдуму щодо виходу Великобританії зі складу ЄС, щоб вплинути на вибір громадян.


Навколо соціальної мережі Facebook розгорівся найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створене професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. В порушення правил Facebook, дані були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки і вибачився перед користувачами за витік особистих даних.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися