Трампа звинуватили в сексуальних домаганнях і закликали піти у відставку: Президент все заперечує

12 грудня 2017, 18:58
2178
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп: Демократи перейшли до брехливих звинувачень і сфабрикованих розповідей про жінок, яких я не знаю

Президент США Дональд Трамп у вівторок, 12 грудня, звинуватив демократів у роздмухуванні скандалу навколо звинувачень у сексуальних домаганнях на його адресу  

Як повідомляє Голос Америки, в понеділок 56 членів Палати представників від Демократичної партії направили лист конгресмену-республіканцеві Трею Гауді і демократу Елайджі Каммінгсу з комітету з нагляду і урядових реформ.

"Як мінімум 17 жінок публічно звинувачують президента в сексуальних домаганнях... Американський народ заслуговує повноцінного розслідування цих звинувачень. Власні заяви президента, схоже, підкріплюють ці звинувачення... він вважає себе вправі продовжувати таку поведінку щодо жінок", - говорилося в листі.

Автори листа також запропонували президенту надати суду докази на свій захист. Крім того, сенатор Кірстен Джіллібранд і ще троє сенаторів закликали Трампа піти у відставку в зв'язку з цими звинуваченнями.

У відповідь Трамп жорстко розкритикував своїх опонентів, заявивши, що демократи грають у політичні ігри. Крім того, він не знає жодної з жінок, які висунули проти нього звинувачення.

"Не дивлячись на тисячі годин і мільйони доларів, витрачених даремно, демократи не змогли довести факт змови з Росією, і ось тепер вони перейшли до брехливих звинувачень і сфабрикованих розповідей про жінок, яких я не знаю і ніколи не зустрічав. Фейкові новини!" - написав Трамп в Twitter.