Трамп звинуватив Клінтон у змові з ФБР і Росією

6 січня 2018, 02:18
349
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп і Гілларі Клінтон

Президент США Дональд Трамп звинуватив екс-кандидата в американські лідери від демократів Гілларі Клінтон у змові з ФБР і Росією.

"Тепер, коли підтверджується, що змова з Росією - повний обман, і  єдина справжня змова була пов'язана з Гілларі Клінтон і ФБР/Росією, ЗМІ, які розповсюджують фейковий новини, і ця нова "липова" книга без розбору атакують за всіма можливими фронтами. Краще б спробували виграти вибори. Сумно!", - написав Трамп у своєму Twitter.

Раніше Трамп заявив, що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори і про контакти президентського оточення з Москвою виставляє країну в поганому світлі.


З січня 2017 року у Білому домі сталася низка гучних скандалів, які супроводжувалися як журналістськими розслідуваннями, так і офіційними прокурорськими. Скандали в основному були пов'язані з можливими російськими зв'язками Трампа або його оточення, а також перешкоджанням правосуддю з боку президента. Розслідувати можливі зловживання був призначений спецпрокурор Роберт Мюллер.

Спецпрокурор Мюллер також зацікавився можливим перешкоджанням правосуддю з боку президента.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект