Трамп звинуватив Facebook, Twitter та Google у підтримці демократів

18 грудня 2018, 17:01

Президент США Дональд Трамп звинуватив IT-гігантів Facebook, Twitter та Google у підтримці опозиційної Демократичної партії.

"Facebook, Twitter і Google настільки упереджені на користь Демократичної партії, що це просто смішно!" - написав Трамп в Twitter.

Крім того, очільник Білого дому звинуватив соцмережу Twitter в тому, що потенційні підписники не можуть підписатися на його аккаунт @realDonaldTrump.

Відео дня

Заява Трампа була зроблена на наступний день після того, як ЗМІ оприлюднили доповідь, підготовлену для комітету з розвідки Сенату США, про втручання Росії у вибори США. Звіт присвячений діяльності російського Агентства інтернет-досліджень, яке називають фабрикою тролів.

Пропагандистський проект Агентство інтернет-досліджень пов'язаний з російським олігархом Євгеном Пригожиним, якого також називають "кухарем" президента Росії Володимира Путіна.

У звіті йдеться, що організована Росією кампанія з дезінформації використовувала всі основні соціальні мережі і медіаплатформи, зокрема, Facebook, Twitter і Google, щоб таргетовано впливати на різні електоральні групи, допомагаючи Трампу.

Створений Агентством інтернет-досліджень бот Blacktivist розсилав повідомлення, такі як: "Гілларі Клінтон не хвилює ваше життя. Для Гілларі Клінтон мають значення тільки ваші голоси".

Показати ще новини
Радіо НВ
X