Трамп звинуватив екс-главу ФБР Комі в розголошенні конфіденційної інформації

22 квітня, 04:26
222
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп і Джеймс Комі

Американський президент Дональд Трамп звинуватив колишнього главу ФБР Джеймса Комі в порушенні закону, бо той не мав права розголошувати конфіденційну інформацію.

"Записи Джеймса Комі засекречені, я не розсекречував їх. Вони належать уряду! Отже, він порушив закон! До того ж він повністю вигадав багато з того, що, як він каже, я сказав, а він вже довів, що є брехуном і автором витоків. Де ж записи про Клінтон, Лінча та інших? " - написав Трамп у Twitter.

Раніше Комі заявляв, що вважає Трампа морально непридатним для посади президента США.

Крім того, у своїй книзі Вища ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство (A Higher Loyalty. Truth, Lies, and Leadership) він порівняв Трампа з мафіозі, який вимагає обіцянок бути відданим, а також описує його як "запеклого брехуна", що діє під впливом свого его і побудував навколо себе "кокон альтернативної реальності, яким він енергійно обплутував" усіх співробітників кабінету.

У записах Комі також є згадка про те, що президент Росії Володимир Путін розповідав Дональду Трампу, що в Росії - одні з найкрасивіших повій у світі.

У відповідь на це Трамп заявив, що Комі - відомий брехун і людина, яка "зливає" важливу інформацію.


Джеймс Комі був призначений на пост директора ФБР у 2013 році за поданням президента Барака Обами. У травні 2017 року Трамп звільнив його, назвавши "неефективним керівником". Противники глави держави пов'язували це з розслідуванням про втручання РФ у вибори в США і російських зв'язках оточення Трампа.

Головне

Світ/Країни

17 грудня, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися