Трамп здивувався, чому переговорами з КНДР займається не "мила корейська дівчина"

13 січня 2018, 15:19
1523
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Це була перша зустріч дівчини з Трампом в Овальному кабінеті

Президент США Дональд Трамп здивувався, чому переговорами з КНДР від імені його адміністрації займається не "мила корейська дівчина". Так він назвав свого аналітика розвідданих, яка займається розробкою стратегії зі звільнення заручників, повідомляє NBC з посиланням неназваних представників Білого дому.

Співрозмовник телеканалу розповів, що це була перша зустріч дівчини з Трампом в Овальному кабінеті. Темою розмови були умови звільнення сім'ї, яку протягом тривалого часу утримували в заручниках в Пакистані.

За даними NBC, події розвивалися таким чином. Трамп запитав аналітика: "Звідки ви?". Вона відповіла, що з Нью-Йорка. Президент повторив питання. Аналітик сказала, що вона також, як і Трамп, з Манхеттена. Тоді Трамп уточнив питання та запитав про походження її рідні. Дівчина відповіла, що її батьки корейці. Трамп повернувся до свого радника та сказав, що етнічна приналежність дівчини повинна визначити її кар'єрний шлях. Президент запитав, чому "мила корейська дівчина" не бере участі в переговорах з Північною Кореєю від імені його адміністрації.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що Дональд Трамп назвав Гаїті, Сальвадор і деякі країни Африки " смердючими дірками " (англ. shithole countries). Так він відреагував на приплив біженців з цих країн. Своє обурення цим вже висловили в ООН.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект