Трамп заявив, що випередив усіх президентів США за жорсткістю відносин з Росією

13 січня, 00:12
379
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трамп підкреслив, що сподівається на хороші відносини з РФ

EPA

Президент США Дональд Трамп переконаний, що зовнішня політика його адміністрації стосовно Росії за своєю жорсткістю перевершує політику часів Барака Обами, Джорджа Буша-молодшого або Білла Клінтона.

Про це Трамп написав 12 січня у своєму Twitter, реагуючи на нові підозри щодо його зв'язків з РФ, оприлюднені в The New York Times із посиланням на джерела в правоохоронних органах.

За інформацією видання, слідчі контррозвідки США після звільнення Трампом директора ФБР Джеймса Комі почали розслідування щодо співпраці президента з Росією.

Американська контррозвідка намагалася з'ясувати, чи становили дії Трампа потенційну загрозу національній безпеці, а також чи свідомо Трамп працював на Росію.

"Я був набагато жорсткішим з Росією, ніж Обама, Буш або Клінтон. Можливо, навіть жорсткішим, ніж будь-який інший президент. Водночас, як я часто казав, знаходити спільну мову з Росією - це добре, а не погано. Я розраховую  повною мірою, що колись у нас знову будуть хороші відносини з Росією!" - написав Трамп у Twitter.

Раніше в суботу, 12 січня, Трамп також написав на свої сторінці у цій соцмережі, що у ФБР не було підстав і жодних доказів для розслідування стосовно нього.

"Тільки-но дізнався в "The Failing New York Times" (провальній New York Times - ред.), що корумповані колишні лідери ФБР, які майже всі звільнені або змушені залишити агентство з дуже поганих причин, почали розслідування проти мене без будь-якої причини і без доказів після того, як я звільнив брехливого Джеймса Комі", - зазначив президент США.

Зверніть увагу