Трамп заявив, що навіть шпигун у його штабі не знайшов "змови з Росією"

23 травня 2018, 06:07
342
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що таємний інформатор ФБР, який працював у його передвиборному штабі в 2016 році, не виявив ніякої "змови з Росією", тому що її не було.

"Шпигун був на самому початку кампанії і тим не менш ніколи не повідомляв про змову з Росією, тому що не було ніякої змови. Він був там тільки, щоб шпигувати за політичними причинами і допомогти шахраюватій Хілларі виграти так само, як вони зробили з Берні Сандерсом, якого обдурили!", - написав Трамп на своїй сторінці у Twitter.

Президент також звернув увагу на те, що за свої послуги інформатор отримав "величезні гроші".

Раніше газета New York Times з посиланням на джерела повідомляла, що ФБР використовувало таємного інформатора під час розслідування діяльності передвиборного штабу Трампа під час президентської кампанії 2016 року.

За даними видання, викладач американського університету, який працює в Великій Британії, інформував ФБР про діяльність штабу Трампа. Як зазначається, джерело ФБР контактувало з декількома радниками Трампа. А саме з Джорджем Пападопулосом і Картером Пейджем.

Пізніше Трамп зажадав від ФБР оприлюднити матеріали, які пов'язані з можливим стеженням за його передвиборчою кампанією в 2016 році.

Нагадаємо, 17 травня 2017 року Міністерство юстиції США доручило екс-директору ФБР Роберту Мюллеру розслідувати ступінь втручання Росії у вибори президента США, а також можливі домовленості між Кремлем і Трампом (або будь-якими особами, що представляють його штаб).

27 квітня 2018 року Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США офіційно оголосив про завершення розслідування про втручання РФ у вибори президента США в 2016 році і оприлюднив розсекречену версію звіту.

У документі зазначено, що не було виявлено доказів того, що виборчий штаб Дональда Трампа вступив в змову з Москвою під час президентської кампанії 2016 року.

Однак у звіті йдеться про те, що Росія протягом десятиліть активно займалася інформаційною війною проти Заходу. Зокрема, РФ прагнула посіяти ворожнечу в США за допомогою кібератак і соціальних мереж.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект