Трамп відповів на критику екс-радника Беннона: Разом з роботою він втратив і розум

3 січня 2018, 22:36
124
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп і Стівен Беннон обмінялися публічними звинуваченнями

Фото: скрін відео The Washington Post

Президент США Дональд Трамп засумнівався в психічній стійкості свого колишнього головного радника зі стратегічних питань Стівена Беннона.

"Стів Беннон не має ніякого відношення до мене або мого президентства. Коли його звільнили, він не тільки втратив роботу, але і втратив розум", - йдеться в заяві глави Білого дому.

Як передає The Washington Post, таку заяву він зробив у зв'язку з публікацією серії інтерв'ю Беннона, в яких він висміює інтелектуальні здібності Трампа, піддав різкій критиці Дональда Трампа-молодшого, а також зятя президента і старшого радника Джареда Кушнера.

Трамп наголосив, що колишній головний стратег має незначне відношення до його "історичної перемоги", однак він відповідальний за втрату місця в Сенаті від штату Алабама.

Нагадаємо, що Стів Беннон був призначений виконавчим директором президентської кампанії Дональда Трампа 17 серпня 2016 року. Після обрання Дональда Трампа президентом США Беннон призначили радником.

Через рік, 18 серпня, стало відомо, що президент США Дональд Трамп звільнив Стівена Беннона з посади головного радника зі стратегічних питань.

Стіва Беннон часто називали "сірим кардиналом" Білого дому.

Екс-радник президента США Беннон знову очолив Breitbart News

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект