Трамп відмовився помилувати російського льотчика, засудженого за контрабанду наркотиків

2 квітня 2018, 15:02
590
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трамп відмовив росіянину Костянтину Ярошенку в помилування

Президент США Дональд Трамп відмовив у помилуванні російському льотчику Костянтину Ярошенку, якого в США засудили за контрабанду великої партії наркотиків.

Відповідний лист отримала уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, повідомляє Інтерфакс.

"Я отримала відповідь від заступника держсекретаря за дорученням Трампа, вони повідомляють в дуже коректній формі, що вважають засудження Ярошенко законним і обґрунтованим, що воно здійснене в рамках демократичних принципів, що докази його провини є достатніми для винесення вироку, а що стосується умов утримання під вартою, вони рівні для всіх", - сказала Москалькова.

Росіянин Костянтин Ярошенко був арештований 28 травня 2010 року в Ліберії співробітниками спецслужб республіки за звинуваченням у підготовці до транспортування великої партії кокаїну. Потім льотчика депортували в США.

7 вересня 2011 року окружний суд США по південному округу штату Нью-Йорк приготував Ярошенко до 20 років тюремного ув'язнення, визнавши його винним у злочинній змові з метою контрабанди великої партії наркотиків, частина якої призначалася для реалізації в США.

В кінці травня 2017 року російська сторона звернулася до президента США Дональда Трампа з проханням помилувати Ярошенка. На початку липня Ярошенко особисто звернувся до Трампа з проханням про повернення на батьківщину, лист було передано 4 липня в Білий дім через посольство РФ у Вашингтоні.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект