Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Трамп розсекретив доповідь про упередженість ФБР в розслідуванні "російської справи"

2 лютого, 20:25
975
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп схвалив оприлюднення секретного документа, в якому стверджується про упередженість ФБР і Міністерства юстиції США в розслідуванні ймовірного втручання Росії в президентські вибори в 2016 році.

Як передає Reuters, очільник Білого дому відправив розсекречену записку в Конгрес США. За словами президента, документ містить ганебну історію і що "багатьом людям повинно бути соромно".

Цей чотирьохсторінковий документ був підготовлений республіканцями на чолі з членом Палати представників США Девіном Нуньєсом у відповідь на заявлене ними неправомірне розслідування проти Дональда Трампа.

У документі, зокрема, зазначається, що ФБР використовувало недостовірні дані, щоб отримати через суд ордер на стеження за помічником виборчої кампанії Трампа Картером Пейджем. Йдеться про досьє на Трампа, яке склав колишній британський розвідник Крістофер Стіл.

Згідно із заявою республіканців, досьє Стіла частково спонсорували демократи США – політичні противники Трампа, що говорить про упередженість.

Нагадаємо, що директор ФБР Крістофер Рей серйозно розійшовся в думках з президентом США Дональдом Трампом в питанні про необхідність публікації документа, пов'язаного з "російською справою". Трамп наполягає на його якнайшвидшому оприлюдненні, а директор ФБР побачив в цьому загрозу національній безпеці і репутації Бюро.

Росія заперечує втручання в президентські вибори США в 2016 році. Трамп вважає розслідування ФБР про можливу змову з урядом РФ політичним полюванням на відьом і заперечує будь-яку змову з Москвою.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися