Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Трамп розповів про шпигуна у виборчому штабі

24 травня, 17:37
100
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що колишній директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер підтвердив, що в його виборчому штабі на виборах 2016 року був шпигун.

"Клеппер зізнався, що за моєю кампанією велося стеження. Шпигуну виплатили величезні гроші, більше ніж зазвичай. Все починає виглядати як один з найбільших політичних скандалів в історії США. Шпигунгейт - жахлива річ!" - повідомив Трамп в своєму Twitter.

Раніше Дональд Трамп заявив, що таємний інформатор ФБР, який працював в його передвиборчому штабі в 2016 році, не виявив жодної "змови з Росією", тому що її не було.

Джерела газети New York Times повідомляли, що ФБР використовувало таємного інформатора в ході розслідування діяльності передвиборчого штабу Дональда Трампа під час президентської кампанії 2016 року.

Трамп, Росія і вибори: що світ дізнався за рік спеціального розслідування в США

За даними видання, викладач американського університету, який працює в Великій Британії, інформував ФБР про діяльність штабу Трампа. Джерело ФБР контактувало з декількома радниками Трампа. А саме з Джорджем Пападопулосом і Картером Пейджем.


Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань. 

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США. 

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися