Трамп рекомендував відмовитися від нової технології зльоту з авіаносців і повернутися до "клятої пари"

12 травня 2017, 13:15
Президент США Дональд Трамп сумнівається у перспективі впровадження електромагнітних катапульт на нових авіаносцях класу Gerald Ford

В інтерв'ю Time Трамп заявив, що електромагнітна катапульта працює погано, і морякам краще повернутися до старих технологій парової катапульти:

"Це звучить для мене погано – цифрові...Що таке цифрові? Це дуже складно, вам потрібно бути Альбертом Ейнштейном, щоб зрозуміти це. А вони хочуть купити більше авіаносців. Я спитав, якою системою ви збираєтеся користуватися?: "Сер, ми хочемо цифрову". А я їм сказав, що ні. Використовуйте цей клятий пар, "цифрові" системи коштують сотні мільйонів доларів, і це погано", - вважає Трамп.

Відео дня

Електромагнітна катапульта є установкою для прискорення об'єктів за допомогою електромагнітних сил і є альтернативою існуючим системам запуску літаків з палуби авіаносця. Вона дозволяє розганяти бойові літаки більш плавно і уникати занадто сильних навантажень на конструкцію літального апарату.

У травні 2015 року ВМС США провели випробування катапульти на борту нового атомного авіаносця Gerald Ford. Моряки в якості експерименту запускали важкі візки - так званий "мертвий вантаж", маса найважчого з яких склала 36,3 тонни.

Пристрій запуску літаків зумів розігнати важкий візок до швидкості в 257 кілометрів на годину; по палубі авіаносця "мертвий вантаж" проїхав трохи більше 91 метра.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X