Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Трамп проігнорував поради юристів і готовий пройти допит у Мюллера - CNN

8 лютого, 05:21
664
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трамп готовий зустрітися з Мюллером

Американський телеканал CNN повідомив, що президент США погодився дати свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, який веде розслідування потенційного втручання Росії в президентські вибори.

Джерела телеканалу повідомляють, що Трамп ухвалив таке рішення, незважаючи на поради юристів, які відмовляли його від цього.

"Він думає, що може це зробити. Він не розуміє, наскільки високі ставки", - заявило джерело.

Раніше стало відомо про допит командою Мюллера генерального прокурора США Джеффа Сешнса в межах розслідування втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

Це перший відомий випадок, коли в межах розслідування на запитання слідчих відповідав один з членів кабінету Трампа.

ЗМІ з посиланням на джерела в ЦРУ писали, що російське втручання в президентську кампанію було направлено безпосередньо на підтримку Трампа, який в підсумку став президентом США.

Також у ЗМІ потрапила засекречена доповідь Агентства національної безпеки (АНБ), згідно з якою, ГРУ Генштабу ЗС РФ причетне до кібератаки на виборчкоми США напередодні президентських виборів.

За словами екс-директора ЦРУ Джона Бреннана, РФ безсоромно втрутилася в американську виборчу кампанію.

Екс-директор ФБР Джеймс Комі, якому розслідування російського втручання коштувало посади, вважає, що ця операція була санкціонована вищими офіційними особами Росії.