Трамп продовжив заборону на фінансування освітніх обмінів з РФ

1 жовтня 2017, 04:59
330
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Трамп продовжив заборону на фінансування освітніх обмінів з РФ - фото

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про санкції, якими, зокрема, на рік продовжується заборона на фінансування освітніх обмінів з Росією і деякими іншими країнами, говориться в розпорядженні, опублікованому на сайті Білого дому

"Сполучені Штати не надаватимуть негуманітарну, не пов'язану з торгівлею допомогу або дозволяти фінансування для участі в програмах освітнього та культурного обміну за допомогою посадових осіб або співробітників урядів Еритреї, Корейської Народно-Демократичної Республіки, Росії та Сирії на 2018 рік", – наголошується в розпорядженні.

Також, згідно з розпорядженням, США не надаватимуть гуманітарної допомоги Демократичній Республіці Конго (ДРК), Екваторіальній Гвінеї, Ірану, Південному Судану та Венесуелі протягом 2018 фінансового року (починається в США з 1 жовтня).

Нагадаємо, Трамп підписав меморандум, у якому позначені квоти на прийом біженців у наступному фінансовому році. Згідно з документом, США прийме до 45 тисяч біженців (це на 5 тисяч менше, ніж у 2017 фінансовому році).

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською