Трамп про розслідування його зв'язків із РФ: Це ганьба для Америки

4 лютого, 06:17
364
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає "американською ганьбою" розслідування Міністерства юстиції та ФБР за звинуваченням його команди в зв'язках із Росією.

"Ця доповідь повністю виправдовує Трампа в розслідуванні. Однак полювання на відьом, пов'язана з Росією, триває і далі. Не було ні змови, ні перешкоди. Це слово зараз використовується тому, що через рік нескінченних пошуків не було знайдено нічого, твердження про змову мертве. Це ганьба для Америки! " - написав Трамп у своєму Twitter.

Пізніше Трамп додав, що на тлі постійного обговорення цього розслідування ніхто не помічає його успіхів, досягнутих у соціально-економічній сфері.

"Вражаюче зростання числа робочих місць і, нарешті, після стількох років, підвищення рівня заробітної плати - і ніхто не говорить про це. Тільки Росія, Росія, Росія, незважаючи на той факт, що, через рік пошуків, ніякої змови!", - написав він.

Раніше повідомлялося, що Трамп розсекретив доповідь про упередженість ФБР у розслідуванні "російської справи".

Нагадаємо, що директор ФБР Крістофер Рей серйозно розійшовся в думках з президентом США Дональдом Трампом в питанні про необхідність публікації документа, пов'язаного з "російською справою". Трамп наполягав на його якнайшвидшому оприлюдненні, а директор ФБР побачив у цьому загрозу національній безпеці і репутації Бюро.

Росія заперечує втручання в президентські вибори США в 2016 році. Трамп вважає розслідування ФБР про можливу змову з урядом РФ політичним полюванням на відьом і заперечує будь-яку змову з Москвою.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 10:55

article_img
Хакери зламали мережу дипломатичного спілкування ЄС і кілька років викрадали дані - NYT

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися