Трамп опублікував список журналістів- переможців "конкурсу фейковий новин"

18 січня 2018, 07:54
198
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трамп присудив свою премію журналістам за "фейкові новини"

Президент США Дональд Трамп опублікував список журналістів, яким він присудив свою премію за публікацію "фейковий новин"

Список оприлюднено на сайті Республіканської партії.

Першим в списку вказано економіст і колумніст Пол Кругман, лауреат Нобелівської премії з економіки, який є давнім прихильником Демократичної партії США.

У рейтинг потрапив також журналіст ABC News Брайан Росс, який заявив про намір екс-радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна дати свідчення проти президента: нібито той під час передвиборчої кампанії наказував йому налагодити зв'язок з Росією. У матеріалі Росса йшлося, що ці свідчення можуть стати достатньою підставою для оголошення імпічменту Трампу. Інформація незабаром була спростована телеканалом, а Росса відсторонили від роботи.

Також в списку фігурує телеканал CNN, який повідомив про те, що президент США і його син мали доступ до хакерських документів з WikiLeaks.

Журнал TIME потрапив в список президента за публікацію про те, що Трамп прибрав бюст Мартіна Лютера Кінга зі свого кабінету.

Видання Newsweek "удостоїлося" нагороди Трампа через публікацію про те, що перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда не потиснула руку американському президенту.

Телеканал CNN був перелічений чотири рази, The New York Times - два, також в списку фігурують по одному матеріалу від ABC, The Washington Post, The Time і The Newsweek.