Трамп любить рвати важливі документи - Politico

11 червня 2018, 06:59
1334
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Співробітники Білого дому склеюють скотчем офіційну документацію, яку президент США Дональд Трамп любить рвати на дрібні шматочки, повідомила в неділю газета Politico з посиланням на колишніх працівників канцелярії глави держави.

Видання зазначає, що за правилами встановленими президентським актом, Білий дім повинен збирати всі записки, листи, документи та електронні листи, до яких торкався президент і відправляти їх в Національний архів.

За словами співробітника Білого дому Соломона Ларті, який пропрацював в адміністрації Трампа п'ять місяців, щоб оберегти президента від порушення закону, він і його колеги за допомогою скотча склеювали шматочки паперів, які залишав президент.

"У нас є клейка стрічка. Ти знаходиш шматочки і склеюєш їх назад, а потім віддаєш наглядачеві", - зазначив співрозмовник видання.

За їх словами, Трамп уже звик розривати на дрібні шматочки важливі папери, включаючи листи, меморандуми і офіційну документацію, які, відповідно до закону, повинні бути здані в архів. Він розповів, що іноді папір розірваний навпіл, але іноді він буває розірваним на маленькі шматочки, які нагадують конфетті. При цьому, як пояснили співрозмовники, нікому не вдається вмовити Трампа відмовитися від цієї звички.

Нагадаємо, саміт США-КНДР відбудеться 12 червня в Сінгапурі і стане першою в історії зустріччю між лідером Північної Кореї і чинним президентом США.

Місцем проведення сінгапурського саміту між Трампом і Кім Чен Ином буде готель Capella на острові Сентоса.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект