Трамп готується до зустрічі з прокурором Мюллером – ЗМІ

7 квітня 2018, 13:02
250
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Спецпрокурор розслідує ймовірні зв'язки передвиборчого штабу Трампа з Росією

Юристи президента США Дональда Трампа почали попередню підготовку до зустрічі зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела.

Зазначається, що офіційного підтвердження про проведення зустрічі ще не надавали.

За даними анонімного джерела, юристи Трампа активно обговорюють, чи варто Трампу давати згоду на бесіду з Мюллером. Нині спецпрокурор розслідує ймовірні зв'язки передвиборчого штабу нинішнього президента США з Росією. Джерело повідомляє, що зараз розслідування перебуває на початковому етапі.

Наближені до американського президента особи побоюються, що така зустріч може згодом спровокувати звинувачення на адресу Трампа у лжесвідченні. Однак наразі невідомо, чи відбуватиметься розмова під присягою.

Раніше повідомлялося, що Роберт Мюллер на нинішньому етапі розслідування щодо так званої "російської справи" не розглядає американського президента Дональда Трампа "як суб'єкт злочину", однак продовжує вести розслідування щодо його можливих зв'язків з РФ.

За словами спецпрокурора, опитати Трампа необхідно з двох причин – щоб з'ясувати, чи причетний він до російського втручання і чи були у нього наміри перешкодити розслідуванню цієї справи.

ЗМІ дізналися прізвища російських олігархів, чиї літаки перебували в США під час допиту спецпрокурора Мюллера

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект