Трамп анонсував нову імміграційну реформу, яка кардинально змінить систему видачі грін-карт

2 серпня 2017, 23:16
2907
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Трамп анонсував нову імміграційну реформу, яка кардинально змінить систему видачі грін-карт - фото

Дональд Трамп хоче скоротити кількість легальних мігрантів 

Президент США Дональд Трамп і двоє сенаторів-республіканців анонсували імміграційну реформу, яка повинна вдвічі скоротити кількість легальних іммігрантів в країні 

Як передає Reuters , законопроект про нову міграційну політику розробили сенатори Том Коттон з Арканзасу і Девід Пердью з Джорджії і отримав широку підтримку Білого дому. Вони стверджують, що нинішня імміграційна система застаріла і працює проти американських робітників.

Документом передбачається, що за 10 років кількість легальних іммігрантів буде зменшено на 50% за рахунок обмеження допуску в країну родичів мігрантів.

Законопроект спрямований на скасування існуючої візової лотереї, яка щорічно дозволяє 50 000 іноземцям отримати грін-карту (дозвіл на проживання і роботу в Штатах).

Згідно з новим законопроектом, США будуть віддавати перевагу висококваліфікованим іммігрантам, створивши систему, засновану на заслугах, по аналогії з Канадою та Австралією.

Претенденти на отримання грін-карт отримуватимуть бали, виходячи з таких критеріїв, як знання англійської мови, освіта і навички роботи, передає The Washington Post.

Зокрема, Трамп заявив, що США відкриють двері для кандидатів, "які можуть говорити англійською, матеріально підтримувати себе і свої сім'ї і демонструвати навички на благо нашій економіці".

Нагадаємо, 27 січня президент США Дональд Трамп підписав указ, згідно з яким на 90 днів забороняється в'їзд до США для громадян Іраку, Ірану, Сирії, Судану, Ємену, Лівії та Сомалі. Заборона на в'їзд поширюється також на власників грін-карт, що дають право на проживання в США.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською