Тижневик Charlie Hebdo висміяв російських легкоатлетів, які не потрапили на Олімпіаду

28 липня 2016, 16:29
Французький сатиричний тижневик Charlie Hebdo у свіжому номері опублікував карикатуру, присвячену російській збірній з легкої атлетики, яка була відсторонена від Олімпійських ігор-2016

Карикатура називається Відсторонені від Ігор російські атлети.

На малюнку зображені дві людини у спортивній формі, на якій написано Стрибки у висоту. Вдалині видно силует третього спортсмена в стрибку. "Треба сказати Сергію, щоб припиняв тренуватися", - каже один з чоловіків. "Коли він дізнається, він спуститься з небес на землю", - відповідає другий.

Відео дня

Нагадаємо, 10 липня 2016 року стало відомо про те, що Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) відмовила в участі на міжнародних турнірах, включаючи Олімпійські Ігри 2016 року в Ріо, всім легкоатлетам з РФ, крім стрибунки у довжину Дар'ї Клішиної.

Скандал з відстороненням спортсменів РФ розгорівся після публікації звіту Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). У ньому вказується, що заборонений для спортсменів препарат мельдоній знайшли у 49 з 52 проб, які були взяті у спортсменів з Росії за період з 15 лютого по 29 травня 2016 року.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X