Тіллерсон назвав пріоритет США у питанні Донбасу

6 грудня 2017, 18:56
899
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рекс Тіллерсон

У середу, 6 грудня, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що пріроритетом щодо вирішення конфлікту на Донбасі для США є узгодження розгортання миротворчої місії ООН

Про це повідомляє DW.

Дану заяву Тіллерсон виголосив перед запланованими переговорами з главою Міністерства закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

"Росія довго опиралася ідеї залучення миротворчих сил, проте зараз вона погодилася", — сказав він.

Водночас Тіллерсон наголосив, що досі є "серйозні розбіжності" щодо обсягу мандату такої місії.

5 вересня президент РФ Володимир Путін заявив, що підтримує введення миротворців ООН на Донбас, за його словами, наявність миротворців ООН на Донбасі "пішла б на користь".

Того ж дня Росія направила до Організації Об'єднаних Націй проект резолюції про розміщення миротворчого контингенту на Донбасі.

МЗС України заявило, що розміщення миротворчої місії на Донбасі може відбутися лише зі згоди української сторони.

У Державному департаменті США наполягають, що миротворці ООН мають бути розміщені на всій території Донбасу, а не тільки на лінії розмежування.

21 вересня, президент Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом заявив, що Вашингтон підтримав пропозицію Києва щодо введення миротворців на Донбас.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше