The Washington Post: Росія втрутилася в вибори, щоб допомогти Трампу

10 грудня 2016, 06:18
Центральне розвідувальне управління США прийшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в Сполучених Штатах під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань, йдеться в матеріалі The Washington Post

"ЦРУ прийшло до висновку у засекреченій експертизі, що Росія втрутилася в вибори 2016 року для того, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти на президентських виборах, а не просто підірвати довіру до виборчої системи США", - стверджує видання.

Відео дня

Спецслужби виявили осіб, які мають зв'язки з російським урядом. Вони передали WikiLeaks тисячі вкрадених листів з сервера Національного комітету Демократичної партії та інших джерел, у тому числі, з комп'ютера голови виборчої кампанії Гілларі Клінтон.

Цю інформацію підтвердили в офіційних колах американської влади, де описали виявлених осіб як персонажів, відомих розвідувальному співтовариству США в рамках більш широкої операції на користь Трампа і по дискредитації шансів Клінтон.

Нагадаємо, днем раніше президент США Барак Обама доручив переглянути та оприлюднити повний огляд всіх матеріалів про втручання Росії в хід президентських виборів в США.

Як повідомлялося, 7 жовтня адміністрація Барака Обами офіційно звинуватила Росію в масштабної кампанії по втручання у вибори президента США.

Зокрема, Росію вважають причетною до злому серверів Демократичної партії США.

Крім того, в кінці жовтня глава Національної розвідки США Джеймс Клеппер заявив, що спецслужби США отримали переконливу доказову базу того, що за атаками на сервери американських партій стоїть Росія.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X