The Times: Мей готова звільнити главу МЗС Великобританії в разі підриву її плану щодо виходу з ЄС

7 липня 2018, 03:43
441
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава МЗС Великобританії Борис Джонсон

Главі Міністерства закордонних справ Великобританії Борису Джонсону разом з іншими представниками Кабміну загрожує звільнення в разі підриву плану прем'єр-міністра Терези Мей щодо виходу країни з Європейського союзу.

Відповідну інформацію опублікувало видання The Times.

Під час 12-годинної зустрічі Кабінету міністрів Великобританії англійський уряд підписав план створення вільної торгової зони між Англією і ЄС, яка буде стосуватися промислової і сільськогосподарської продукції.

Серед деяких прихильників більш жорсткого Brexit'а план прем'єр-міністра Терези Мей викликав обурення через те, що, на їхню думку, така стратегія залишає країну в колишній залежності від Євросоюзу.

За словами Мей, англійський уряд хоче прискорити наступні переговорні процеси, щоб досягти набуття чинності цієї угоди до жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що на початку липня 2018 року радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон провів у Великобританії секретні переговори з депутатами парламенту, які є прибічниками виходу країни з Європейського союзу.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, Болтон пообіцяв, що нову торговельну угоду між США і Великобританією може бути укладено через два роки після виходу з ЄС.