The New York Times відмовилася від традиційного балансу сил і підтримала Клінтон на виборах в президенти США

25 вересня 2016, 08:35
6021
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Клінтон отримала підтримку авторитетної The New York Times

Авторитетне американське видання The New York Times відступило від звичної практики збереження нейтралітету і відкрито підтримало кандидата від Демократичної партії в президенти США Хілларі Клінтон

Напередодні NYT опублікувало редакційну колонку "Хілларі Клінтон в президенти".

Видання пояснило свою підтримку Клінтон завдяки "поваги до її стійкості, інтелекту і мужності".

У колонці зазначається, що наступний президент США зіткнеться з серйозними глобальними викликами, пов'язаними з Росією, на Близькому Сході, Азії та у Східній Європі.

"Через війни та рецесію, американці, які народилися після терактів 11 вересня, повинні були рости швидко, і вони заслуговують дорослого президента. Прагнення до вирішення проблем в реальному світі, які Хілларі Клінтон демонструє протягом своєї кар'єри, показує її готовність до цієї роботи, тому країна повинна найняти її", - пояснили свій вибір в NYT.

"Крім того, випадкові помилки місіс Клінтон, в поєднанні з атаками на її благонадійність, перекрутили уявлення про її характер. Вона є одним з найбільш живучих політиків свого покоління, чия готовність вивчати і правильний курс рідко зустрічаються в епоху партійної стійкості", - сказано в статті.

Раніше президент США Барак Обама підтримав Клінтон, закликавши чорношкіре населення країни, голосувати за неї.

"Якщо ви насправді стурбовані оплатою рахунків, зростанням економіки, створенням можливостей для всіх, збереженням тенденції зростання доходів і заробітної плати і скорочення бідності, голосування за Дональда Трампа неможливе", - пояснив свою позицію Обама.

Вибори президента США відбудуться 8 листопада.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше